Цікаво!

Назад у майбутнє. Автокінотеатри Європи та світу

Карантин вніс свої корективи в життя кожного. Зокрема, і сфера розваг змушена повністю змінити свої напрямки і шукати нові шляхи. Деякі круті речі знов раптово набувають популярності. Зараз мова йде про одну з улюблених розваг 50-х років ХХ століття, а саме про автокінотеатри.
Німеччина (Autokino Essen), Південна Корея (Park Dong-ju's), Литва (ŽMONĖS Cinema), Норвегія (Filmweb Drive-In Cinema), США (Ocala drive-in) - лише не повний перелік країн, жителі яких насолоджуються переглядом кіноновинок, а також улюблених старих фільмів на великих екранах, не виходячи зі своїх машин.
ŽMONĖS Cinema
ŽMONĖS Cinema
На сьогоднішній день автокінотеатри є одним з найбезпечніших способів проведення свого дозвілля. Вони дають можливість вийти з дому, дотримуючись при цьому соціальної дистанції.
Filmweb Drive-In Cinema
Filmweb Drive-In Cinema, фото Martin Meissner / AP
Приклад Німеччини довів, що людям дуже важливо розбавляти свої карантинні будні. Так, реакція кіноглядачів була швидкою - на сеансах практично завжди солдаут. Більш того, автокінотеатри радують не тільки кіноманів, але і музичних фанатів, у яких з’явилась можливість відвідувати концерти улюблених виконавців.
Autokino Essen
Autokino Essen
Зовсім скоро і українці зможуть відчути романтичний дух 50-х, сісти у свою машину, і на якийсь час забути про труднощі 2020 року, насолоджуючись чудовими фільмами.

Ранні квитки можна купити на сайті автокінотеатру KINOLIFE:
http://cinema.kinolifedistribution.com/
Made on
Tilda