Зйомки однокадрових фільмів у Дніпрі

Візьми участь в ексклюзивній майстерні з однокадрового кіно, а також інших заходах 10, 12 та 19 грудня! Участь БЕЗКОШТОВНА!
Програма:
10, 12, 19 грудня
10 грудня, п’ятниця:
17:00 - Презентація Творчої Академії «Культурної Столиці» та «Факультету Аудіовізуальне мистецтво та Фільммейкінґ».
12 грудня, неділя:
10:00 - Майстер-клас «Фільм: від А до Я» від режисерки, дизайнерки, художниці анімаційного кіно, засновниці відеостудії “Kukuruza Production” Олександри Кулікової.

11:30 - Майстер-клас «Однокадрове кіно» від телережисера, режисера монтажу, фахівця з моушн дизайну, відеозйомки та монтажу, медіатренера, старшого викладача катедри медіакомунікацій Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Максима Головачова.

13:00 - Майстерня «Однокадрове кіно» - зйомки однокадрових фільмів по групах під керівництвом викладачів та тьюторів.
19 грудня, неділя:
10:00 - Прем’єра однокадрових фільмів, створених у контексті майстерні «Однокадрове кіно», розбір фільмів із викладачем.

12:00 - Майстер-клас «Дистрибуція» від директора міжнародної кінокомпанії “KINOLIFE”, президента ГО «МГО Сінемахолл», члена Української кіноакадемії Іллі Свідлера.

14:00 - Творча зустріч з продюсеркою кіно, українською волонтеркою, громадською діячкою Наталією Хазан і кінорежисером Євгеном Тiтаренко, показ повнометражного фільму “Евакуація”.
Кількість місць обмежена. Участь безкоштовна.
Для участі у зйомках та майстерні однокадрового кіно при реєстрації оберіть "Аудіовізуальне мистецтво та Фільммейкінг".

Місце проведення: концерт-хол «Бубамара» — м. Дніпро, вул. В. Вернадського, 1.

За правилами «червоної зони» події можуть відвідати особи, у яких у наявності COVID-сертифікат, або негативний результат тесту ПЛР, або експрес-тест на антиген (дійсний 72 години), або сертифікат про одужання.
Made on
Tilda