Купівля та Повернення квитків

Публічний договір

послуг відвідування заходів для перегляду фільмів
1. ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ

1.1. Ці правила розроблені відповідно до Цивільного кодексу України No 435 від 16 січня 2003 року, законом України «Про захист прав споживачів» No 1023-XII від 12 травня 1991 року і регламентують відносини з надання послуг відвідування заходів для перегляду фільмів (далі - «Захід/ Заходи») між Відвідувачами (далі – «Відвідувачі» або «Відвідувач») та ТОВ «Кінолайф», в особі директора Свідлера І.А., що діє на підставі Статуту (далі – «Організатор»).

1.2. Договір між Відвідувачаем та Організатором укладається як публічний договір (стаття 633 Цивільного кодексу України) і договір приєднання (стаття 633 Цивільного кодексу України) шляхом акцепту справжньої оферти через купівлю квитка на Захід Відвідувачем. Фактом придбання квитка на Захід Відвідувач засвідчує те, що він ознайомлений із чинними Правилами, йому зрозумілі умови Правил і він зобов'язується їх неухильно дотримуватися протягом усього часу відвідування Заходу.
2. ПРОДАЖ КВИТКІВ

2.1. Квитком (далі – «Квитки» або «Квиток») вважається документ встановленого зразка, який підтверджує право Відвідувача на відвідування Заходу.

2.2. Квитки продаються Відвідувачу за цінами, що вказані за адресою:

http://cinema.kinolifedistribution.com/ (далі – «Сайт»)

2.3. Квиток включає інформацію про назву фільму, час та дату сеансу, ціну.

2.4. Квитки продаються виключно онлайн на Сайті.

2.5. Продаж Квитків закінчується через 30 хвилин після початку сеансу відповідного фільму.

2.6. Бронювання Квитків відсутнє.

2.7. У випадку запізнення, невідвідування, відмови Відвідувача від Квитка після початку демонстрації фільму Квитки не підлягають поверненню чи обміну, а Організатор не зобов'язаний компенсувати Відвідувачу вартість Квитків.

2.8. Факт купівлі Відвідувачем Квитка означає та підтверджує те, що:
2.8.1. Відвідувач погоджується з умовами цих Правил і цим Договором та зобов'язується їх виконувати;
2.8.2. Відвідувач ознайомлений з представленою на Сайті інформацією про фільм, для перегляду якого Відвідувач купив Квиток;
2.8.3. Відвідувач ознайомлений із віковими обмеженнями глядацької аудиторії, що діють стосовно фільму; вказані вікові обмеження глядацької аудиторії дозволяють Відвідувачу, а також особам, яких супроводжує Відвідувач, відвідувати Захід.

2.9. При відсутності проданих Квитків на момент початку сеансу Організатор має право відмінити Захід і припинити продаж Квитків на цей Захід. Для проведення Заходу необхідна купівля хоча б 1 Квитка.

2.10. Квитки, придбані на Сайті, надсилаються на e-mail наданий Відвідувачем під час купівлі. Для того, щоб відвідати Захід, Відвідувачу потрібно показати контролеру Квитки на екрані свого пристрою або Квитки, роздрукувані з будь-якого персонального комп'ютера.

2.11. Оплата Квитків здійснюється банківськими платіжними картами Visa або MasterCard за допомогою Інтернет-еквайрингу. Операції авторизації, перевірки платоспроможності, а також списання коштів, проводяться українським дочірнім підприємством холдингу LIQPAY (детальніше про сервіс на сайті https://www.liqpay.ua).

2.12. Квитки, придбані на сторонніх ресурсах, анулюються.

2.13. Внаслідок перенесення періоду прокату фільмів студіями-виробниками, евакуації кінотеатру, настання обставин форс-мажору, технічних або інших причин, Організатор може бути вимушений скасувати або змінити день та час Заходу. В цьому випадку Організатор якомога швидше повідомляє Відвідувача, який придбав Квиток, про скасування або зміну дня або часу Заходу. Організатор повідомляє Відвідувача шляхом існуючих каналів зв'язку, які залишив Відвідувач час купівлі Квитка, які можуть включати телефонний дзвінок, відправку sms, електронного листа або інші наявні канали. Внаслідок скасування або зміни дня або часу Заходу Організатор, в залежності від обставин, може запропонувати Відвідувачу відвідати обраний Захід в інший час або дату, відвідати інший Захід або повернути Відвідувачу вартість Квитка грошима. Відвідувач погоджується з тим, що Організатор не несе будь-якої іншої відповідальності за скасування або зміну часу або дня Заходу.
3. ПОВЕРНЕННЯ КВИТКІВ

3.1. Продані Квитки підлягають повернення тільки у наступних випадках:
3.1.1. Відміна Заходу або затримка Заходу більше ніж на 30 хвилин;
3.1.2. Показ іншого фільму на Заході, замість фільму, який вказаний у Квитках;

3.2. Процедура та умови повернення Квитка, придбаного онлайн на Сайті, вказані на Сайті. При цьому повернення коштів здійснюється тільки за безготівковим розрахунком.
3.2.1. Повернення квитків здійснюється після звернення Відвідувача: на електронну скриньку ceo@kinolifedistribution.com.

3.2.2. Кінцевий термін для повернення Квитка, оплата за яким була здійснена Відвідувачем: не пізніше, ніж у день Заходу до 20:00.

3.2.3. Повернення коштів Відвідувача здійснюється на ті ж банківські реквізити (платіжну карту), з якої здійснювалася покупка Квитка, протягом 5 (п'яти) банківських днів.
3.2.4. При поверненні квитків по електронній пошті Відвідувачу необхідно вказати:
- Назву фільму;
- Дату та час Заходу;
- Місто, де проводиться Захід;
- Номер замовлення, ряд і місце, або скан-копія роздрукованих квитків;
- Прівище та Ім'я;
- Перші та останні чотири цифри платіжної карти.
3.2.5. Надходження електронного повідомлення з проханням про повернення придбаних квитків вважається заявою та висловленим проханням Відвідувача повернути придбані Квитки та повернути сплачені кошти.
4. ПРОПУСКНИЙ РЕЖИМ


4.1. Представники Організатора на свій розсуд мають право не пропускати до відвідування Заходу Відвідувача, при цьому вартість Квитка компенсується у повному обсязі. Причинами недопуску до території проведення Заходу є алкогольне чи наркотичне сп'яніння, а також інші причини, вказані у пункті 5 цих Правил та випадки прямо передбачені цими Правилами.

4.2. Запуск Ві
двідувача до відвідування Заходу починається за 10 хвилин до початку Заходу; Відвідувачі допускаються тільки за наявності придбаного Квитка і після перевірки Представником Організатора Квитків.

4.3. Відвідувач зобов'язаний зберігати Квиток до кінця Заходу. Заяви про втрату Квитків не приймаються, Організатор не зобов'язаний допускати Відвідувача до відвідування Заходу у випадку втрати Квитка.

4.4. У випадку виїзду Відвідувача з території проведення Заходу, представник Організатора має право попросити Відвідувача пред'явити Квиток на зворотньому заїзді до території проведення Заходу.

4.5. Організатор залишає за собою право вилучати у Відвідувача Квиток для здійснення додаткового контролю.

4.6. Відвідувач зобов'язаний займати місце на території Заходу відповідно до цих Правил.

4.7. Під час відвідування Заходу Відвідувач зобов'язаний вимкнути мобільний телефон або перевести його у безшумний режим роботи.

4.8. Знаходження на території проведення Заходу дозволяється тільки у автомобілі.

4.9. Заявки на групове відвідування Заходу приймає представник Організатора.

4.10. Максимальна кількість людей у автівці під час відвідування Заходу - від 2 (дві) до 5 (п'яти) в залежності від фільму.
5. НА ТЕРИТОРІЇ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

5.1. Категорично забороняється проводити фото- і відеозйомку, користуватися будь-якою апаратурою, що здійснює запис.

5.2. Проносити вогнепальну, газову, холодну зброю, вибухові пристрої, піротехніку, газові балончики, пневматичну і травматичну зброю незалежно від наявності документів, що надають право на зберігання та носіння такої зброї (окрім працівників правоохоронних органів, які мають табельну зброю та відвідують територію проведення Заходу через службову необхідність).

5.3. Проходити до території проведення Заходу у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння.

5.4. Смітити чи розкидати різноманітні предмети (упаковки, жувальні гумки, серветки та ін.).

5.5. Наносити шкоду майну Організатора.

5.6. Порушувати тишу на території проведення Заходу під час Заходу.

5.7. Здійснювати будь-які дії, що заважають дозвіллю інших Відвідувачів Організатора, а також іншим чином обмежувати чи порушувати права інших Відвідувачів.

5.8. Приносити з собою та вживати на території проведення Заходу будь-які наркотичні речовини, приносити з собою вогнепальні речовини.

5.9. Палити на території проведення Заходу, крім спеціально визначених для паління місць.

5.10. Створювати перешкоди у роботі представникам Організатора, входити до службових приміщень.

5.11. Категорично заборонено виходити з авто та/чи контактувати з іншими Відвідувачами.
6. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ

6.1. Організатор зобов'язується здійснити Заходи згідно з розкладом на Сайті.

6.2. Відвідувач має право користуватися наданими послугами згідно з цінами, вказаними на Сайті.

6.3. Відвідувач має право отримувати інформацію про послуги Організатора, знижки і програму лояльності.

6.4. Організатор має право вносити зміни до Публічного договіру.
7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

7.1. Відвідувач зобов'язаний дбайливо ставитися до майна Організатора, не допускати його псування, поломки, у тому числі, але не обмежуючись, не робити надписів на майні Організатора.

7.2. У випадку нанесення шкоди майну Організатора Відвідувач зобов'язується відшкодувати Організатору вартість нанесеного збитку у повному обсязі.

7.3. Вартість матеріального збитку за окремі види майна Організатора може бути вказана в Інформації про Організатора.

7.4. Організатор не несе відповідальність за зіпсовані чи втрачені речі Відвідувачів.

7.5. При порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки – нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші на території проведення Заходу, використання предметів, що створюють шумовий ефект та заважають іншим Відвідувачам, а також правил, вказаних у розділі 5 цих Правил, представники Організатора мають право викликати поліцію, представники якої можуть вивести правопорушників із території проведення Заходу. У такому разі Організатор не зобов'язаний компенсувати вартість придбаного Відвідувачем Квитка.

7.6. Організатор не несе відповідальність за зміст та сеанс реклами, розміщеної на Заході.

7.7. Організатор не несе відповідальність за шкоду здоров'ю, майну, моральну шкоду завдану Відвідувачу:
7.7.1. третіми особами, у тому числі іншими Відвідувачами;
7.7.2. унаслідок неналежного використання Відвідувачем майна Організатора;
7.7.3. унаслідок належного виконання Організатором умов цього Договору і справного стану майна й обладнання Організатора.

7.8. Організатор не несе відповідальність за неотримання послуг Відвідувачем у разі надання недостовірної або помилкової інформації (e-mail або/та номер телефону) при придбанні Квитків.
8. ДОЗВІЛ НА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

8.1. З метою надання Відвідувачу послуг Організатором, Відвідувач дозволяє Організатору використовувати персональні дані Відвідувача, які стали відомі Організатору під час продажу Відвідувачу будь-якого товару або послуги Організатора, в тому числі: електронну адресу, контактний телефон, поштову адресу, прізвище, ім'я, по-батькові та іншу особисту інформацію, що була надана Відвідувачем.

8.2. Здійснуючи купівлю на Сайті, Відвідувач підтверджує те, що він був належним чином письмово повідомлений про включення його персональних даних у базу персональних даних Організатора з метою забезпечення реалізації громадсько-правових, господарчих, адміністративних відносин та інших відносин, що потребують обробки персональних даних у відповідності до законодавства України. Відвідувач також надає згоду на оброблення його персональних даних, на їх використання для маркетингового та статистичного аналізу, для направлення Відвідувачу маркетингової та рекламної інформації про діяльність Організатора шляхом відправлення повідомлень у форматі sms, e-mail, у системі viber та інших форматах та сервісах, які можуть виникнути у майбутньому. Відвідувач цим також погоджується з тим, що Організатор може обробляти отримані персональні дані Відвідувача як самостійно, так і з допомогою сторонніх осіб без будь-якого іншого (додаткового) узгодження зі сторони Відвідувача. При цьому Організатор зобов'язує таку особу дотримуватися принципів та правил обробки персональних даних, передбачених діючим законодавством, у тому числі конфіденційність персональних даних, та забезпечувати безпеку персональних даних при їх обробці та їх захист.

8.3. Всі спірні питання, що пов'язані з отриманням послуг Відвідувачем, вирішуються сторонами з використанням особистих даних Відвідувача, що були вказані ним при оформленні та оплаті Квитків та супутніх послуг на Сайті. У разі, якщо особисті дані вказані таким чином, що не дозволяють встановити одержувача послуг (Відвідувача), Організатор має право відмовити Відвідувачу у розслідуванні спірних питань.
Made on
Tilda